ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Pogotowie hydrauliczne – usługi

Spora rzesza ludzi boi się wody i prądu, szczególnie wpadają w panikę podczas awarii gdy woda z układu grzewczego czy użytkowego nagle wydostaje się pod dużym ciśnieniem, czy to z grzejnika, zaworu, rury. Panika, co robić? komu to zgłosić? Wtedy należy bezzwłocznie skontaktować się z pogotowiem hydraulicznym jakim jesteśmy my – Firma Gwintex Andrzej Kasprzak Wrocław. Prawdziwe pogotowie hydrauliczne Wrocław wody się nie boi. Poradzimy sobie z najtrudniejszą awarią, posiadamy specjalistyczny sprzęt i wiedzę, co w zestawianiu daje najlepszy efekt. Działamy niezwłocznie po informacji o awarii – kontakt telefoniczny 665-531-347. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Nasze usługi hydrauliczne

Nasza oferta stworzona została również z myślą o potrzebach Klientów, którzy znajdują się w nieoczekiwanej sytuacji, gdy instalacja grzewcza, wodna lub kanalizacyjna przestaje działać bądź, co gorsza, zaczyna działać niezgodnie z jej przeznaczeniem. Usługi hydrauliczne we Wrocławiu dotyczące usterek można zamawiać telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Wykonujemy prace wszelkiego typu:

  • naprawa cieknących instalacji sanitarnych,
  • montaż nowych instalacji,
  • przerabianie instalacji w trakcie remontów,
  • wymiana zaworów termostatycznych,
  • odpowietrzenie instalacji centralnego ogrzewania.
  • i wiele, wiele innych …

W ramach pogotowia hydraulicznego interweniujemy w przypadku zalania mieszkania, awarii podłączeń wodnych (do zmywarki, pralki innych urządzeń), pęknięć instalacji i innych. W trudnych przypadkach sukces naszych działań jest wypadkową doświadczenia i znajomości fachu. Możemy pochwalić się 100% skutecznością działania.

Jesteśmy profesjonalnymi hydraulikami i pracujemy z zachowaniem najwyższych standardów. Państwa zadowolenie jest dla nas źródłem satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Wielu Klientów darzy nas zaufaniem i korzysta z naszych usług od wielu lat.

Awarie hydrauliczne we Wrocławiu

W każdym domu, mieszkaniu czy lokalu użytkowym może zdarzyć się awaria hydrauliczna, cóż wtedy począć? niezwłocznie skontaktować się z nami czyli firmą Gwintex Andrzej Kasprzak Wrocław. Jesteśmy fachowcami którzy specjalizują się w temacie hydrauliki, poradzimy sobie z każdą awarią hydrauliczną. Posiadamy to co w naszym fachu najważniejsze tzn. wiedzę i profesjonalny sprzęt. Wszelkie awarie proszę zgłaszać telefonicznie pod numerem telefonu: 665-531-347

Prowadzone przez nas pogotowie hydrauliczne we Wrocławiu tworzy zespół fachowców z dużym doświadczeniem zawodowym. Staramy się wykonywać zlecenia szybko, czysto i skutecznie – zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że awarie hydrauliczne są wyjątkowo uciążliwe i generują niepotrzebne wydatki. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu naprawy i wymiany elementów instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i grzewczych. Zdajemy sobie sprawę, że większość zgłoszeń jest dla Państwa uciążliwa, ponieważ utrudnia normalne funkcjonowanie w domu czy mieszkaniu. Dlatego przyjmując telefoniczną informację o awarii, ustalamy jak najwięcej faktów, by móc rzetelnie przygotować się do usunięcia usterki. Wiemy, że niektóre przypadki wymagają natychmiastowej interwencji, wówczas zlecenia takie otrzymują najwyższy priorytet. Rozmawiając z Państwem, staramy się również nieść doraźną pomoc do czasu naszego przyjazdu. Udzielamy wskazówek np. jak wyłączyć dopływ wody w łazience, jeśli nastąpiło pęknięcie rury doprowadzającej wodę do umywalki.

Od lat usuwamy awarie hydrauliczne we Wrocławiu, podejmując się spraw o różnym stopniu trudności. Specjalizujemy się w naprawach centralnego ogrzewania, które wymagają dużej dbałości o szczegóły. Od jakości wykonania naszej pracy zależy Państwa komfort i bezpieczeństwo. Dlatego skrupulatnie badamy stan instalacji, przeprowadzamy prace remontowe i ponownie kontrolujemy, aby mieć pewność czy było to jedyne uszkodzone miejsce.

W przypadku pionów grzewczych czy rur doprowadzających wodę do grzejnika stosujemy w razie potrzeby technikę zamrażania. W ciągu kilkudziesięciu minut poddajemy rurę działaniu niskiej temperatury, która powoduje zamarznięcie wody będącej wewnątrz i powstanie lodowego czopu. Dzięki temu nie ma potrzeby zamykania zaworu odcinającego dopływ do całej instalacji, nie trzeba również wypuszczać z niej wody. Po usunięciu awarii lód roztapia się i woda ponownie płynie.