ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Hydraulik w Polkowicach

Usługi hydrauliczne w Polkowicach

Wielu mieszkańców Polkowic oraz okolic tego miasta przejmuje się tym, co zrobić w przypadku konieczności montażu grzejników, zmiany instalacji czy też wymiany zaworów na termostatyczne. Jesteśmy przejęci, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że samodzielnie tych prac nie wykonamy. Specjaliści odradzają samodzielnych prób, ponieważ mogą się one zakończyć poważnym uszkodzeniem ważnych i delikatnych elementów naszych instalacji. A mowa o bezpieczeństwie w domu, więc najlepiej zaufać profesjonalistom.

Oferujemy naszym klientom szereg usług, wśród których znajdują się:

  • zamrażanie rur, także gorących rur C.O.,
  • demontaż starych i montaż nowych rur i zaworów – wodnych i C.O.,
  • gwintowanie rur,
  • przerabianie instalacji z przestawianiem grzejników,
  • demontowanie starych i montowanie nowych grzejników,
  • wymiana zaworów.

Wymiana grzejników

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Niezależnie od przyczyny – czy interesuje cię wymiana grzejnika ze względów estetycznych, czy też ze względu na wadliwą instalację – możemy Ci pomóc. Świadczymy nasze usługi w Polkowicach oraz okolicy, wierząc, że dobra pomoc specjalistów jest potrzebna zawsze. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, a nasi pracownicy zawsze rzetelnie realizują swoje prace. Zachowujemy przy tym porządek na miejscu usługi. Możesz się z nami skontaktować, by ustalić szczegóły i dowiedzieć się, ile całość usługi, jaką jest wymiana grzejników, może trwać

Zamrażanie rur

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Jedną z doskonałych metod służących sprawnemu demontażowi i montażowi zaworów, rur czy innych fragmentów instalacji, jest usługa zamrażania rur, którą świadczymy na terenie wielu miast. Wśród nich znajdują się także Polkowice. Zamrażanie rur wyklucza z udziału w remoncie osoby trzecie, czyli np. administratora budynku, który w innym przypadku musiałby odłączyć wodę, by mogły być przeprowadzone prace. Zajmujemy się stworzeniem czopa lodowego wewnątrz rury. To dzięki niemu przepływ wody będzie zamknięty na czas naszych prac.

Oferujemy naszym klientom także doradztwo oraz transport. Wiemy, że wielu z nich będzie chciało dowiedzieć się czegoś więcej o wymianie grzejników czy innych naszych propozycjach. Służymy radą, proponujemy nowoczesne rozwiązania, chętnie prezentujemy najnowsze trendy oraz sprawdzone przez nas metody radzenia sobie z każdym problemem. Wszystkie usługi świadczymy z ogromną troską o to, by każdy nasz klient mógł cieszyć się pomocą specjalisty. Posiadamy wiedzę teoretyczną, ale także doświadczenie zdobywane wieloletnią pracą z najlepszymi fachowcami. Stosujemy nowoczesne urządzenia i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, upewniając się, czy wszystkie elementy są na swoim miejscu.