ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Hydraulik Wrocław – Krzyki

Prowadzimy działalność od wielu lat, świadcząc usługi hydrauliczne firmom i osobom prywatnym. Podejmujemy się drobnych napraw i realizacji poważnych projektów. Służymy pomocą w trudnych do opanowania sytuacjach, kiedy trzeba pracować szybko, bez względu na porę. Działamy przede wszystkim na terenie Wrocławia, świadcząc usługi dla mieszkańców Krzyków, Fabrycznej, Śródmieścia i innych dzielnic. Ponadto na terenie całego województwa dolnośląskiego oferujemy błyskawiczne usuwanie awarii grzejników bez spuszczania wody z układu grzewczego, zamrażając ją.

Jesteśmy zespołem, który może zaoferować rzetelne usługi oraz konkurencyjne ceny. Każdy zatrudniony w firmie hydraulik ma nie tylko wiedzę teoretyczną potwierdzoną certyfikatami, ale i doświadczenie w branży. Dysponujemy odpowiednim sprzętem gwarantującym szybkie wykonywanie robót. Mamy nawet specjalne urządzenia do mrożenia elementów centralnego ogrzewania w celu sprawniejszego usunięcia awarii. W zakresie naszych działań można znaleźć:

  • montaż i konserwację instalacji wod-kan oraz urządzeń sanitarnych,
  • serwis wewnętrznych systemów wodociągowych,
  • wykonywanie przyłączy do sieci,
  • montaż i wymianę systemów grzewczych,
  • usuwanie usterek i wymianę grzejników z zamrażaniem.

Instalacje wodociągowe i sanitarne – pogotowie hydrauliczne

Mamy doświadczenie w projektowaniu i instalowaniu sieci wodociągowych i sanitarnych. Znając dobrze branżę, potrafimy doradzić w wyborze ekonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań. Świadczymy usługi, montując miedziane, stalowe i plastikowe instalacje, dobierając do każdego rodzaju materiału odpowiednią metodę połączeń. Naszymi klientami są nie tylko osoby prywatne, ale i przedsiębiorstwa, hotele oraz restauracje, gdzie awarie hydrauliczne niestety zdarzają się regularnie. Mamy specjalistyczny, nowoczesny sprzęt niezbędny do poprawnego wykonania zleceń. Podejmujemy się również zakładania armatury łazienkowej. Oprócz wspomnianych wyżej prac zajmujemy się też serwisem sieci wodnych i centralnego ogrzewania.

Szanujemy czas zleceniodawców, dlatego jesteśmy punktualni i zawsze terminowo kończymy powierzone nam roboty, pozostawiając po sobie porządek. Wszystkie prace wykonujemy skrupulatnie, aby żaden hydraulik nie musiał po nas niczego poprawiać. Po zrealizowaniu zadania sprawdzamy dokładnie instalację pod kątem ewentualnych nieszczelności.

Oferujemy mieszkańcom Wrocławia usługi hydrauliczne, zapewniając szybką i skuteczną pomoc w nagłych przypadkach. Nasi pracownicy są zawsze gotowi do rzetelnej naprawy uszkodzonej rury, pękniętego zaworu czy do usunięcia zatoru, przez który centralne ogrzewanie działa nieprawidłowo.

KONTAKT
Hydraulik z Wrocławia w niebieskim kombinezonie hydraulicznym

Zamrażanie rur

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Szukasz pomocy?

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Montaż i naprawa instalacji CO – zamrażanie grzejników

Zimą stosunkowo często zdarza się, że centralne ogrzewanie ulegnie uszkodzeniu. Na ogół jest to cieknący grzejnik lub zawór, który trzeba wymienić. Znajomość innowacyjnej techniki i posiadane specjalistycznych urządzeń pozwalają nam usunąć takie awarie szybko i niskim kosztem. Przeprowadzamy zamrażanie kaloryferów lub zaworów specjalnym środkiem nawet do temperatury – 30°C. Dzięki powstałemu zatorowi lodowemu możemy zatrzymać wodę na czas, w którym wymieniamy uszkodzony element sieci. Mrożenie jest przy tym bezpieczne dla instalacji, jeśli wykonują je fachowcy..

Specjalizujemy się w zakładaniu centralnego ogrzewania, jego wymianie, serwisie i naprawach. Pragnąc zlecić taką usługę, warto skorzystać z pomocy naszych hydraulików, ponieważ jesteśmy doświadczonymi fachowcami z obszerną wiedzą dotyczącą najnowszych technologii grzewczych. Wiemy, że wiele osób ma dylemat, jakie ogrzewanie warto zainstalować i potrzebują w tej sprawie pomocy. Chętnie podpowiemy, który kocioł będzie najlepszy, zaprojektujemy cały system i zajmiemy się montażem. Nieustannie rozszerzamy usługi, aby sprostać wymaganiom. Siedziba Gwintex Andrzej Kasprzak jest we Wrocławiu, ale wykonujemy zadania na zlecenie klientów z całego województwa dolnośląskiego.