ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Hydraulik w Lubinie

Usługi hydrauliczne w Lubinie

Od lat zajmujemy się profesjonalnymi usługami, które mają na celu pomóc wszystkim mieszkańcom miast i miasteczek, pragnących poradzić sobie z instalacjami wodnymi i C.O. Rozumiemy, że wizja remontu może być dla wielu osób trudna, dlatego staramy się tak przeprowadzać wszystkie prace, by minimalizować bałagan i precyzyjnie oraz szybko uporać się z problemami. Liczy się dla nas zadowolenie naszych klientów i ich bezpieczeństwo.

Wśród naszych usług znajdują się takie jak:

  • zamrażanie rur C.O., także gorących,
  • demontaż i montaż zawodów bez spuszczania wody,
  • gwintowanie rur wodnych oraz C.O.,
  • wymiana zaworów wodnych oraz C.O.,
  • przerabianie instalacji (łącznie z przestawianiem grzejników),
  • wymiana grzejników oraz złączek bez gwintowania.

 

Zamrażanie rur

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Dla osób zainteresowanych zamrażaniem rur proponujemy tę usługę z zachowaniem wszelkich standardów i stosowaniem nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie. Demontujemy stare i montujemy nowe zawory oraz całe grzejniki w taki sposób, by nie musieć spuszczać wody. To szybsze i sprawniejsze rozwiązanie. Warto wiedzieć, że możemy zamrozić także gorące rury C.O. Przyspiesza to wszelkie prace np. w mieszkaniach, gdzie nie trzeba angażować do działań administratorów budynków.

Wymiana grzejników

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz
Dzięki realizowanej z nami wymianie grzejników w Lubinie będziesz mógł cieszyć się sprawną instalacją i ciepłem. Demontowanie grzejników jest szybką usługą, dzięki której będziesz mógł przygotować się do sezonu grzewczego lub po prostu odświeżyć swoje mieszkanie czy też dom. Wiemy, że remont może kojarzyć się z bałaganem, ale podczas swojej pracy staramy się zachować najwyższa jakość usług – to oznacza, że wokół nas panuje ład i zostawiamy po sobie porządek. Wymiana grzejnika jest realizowana sprawnie. Jeśli chcesz poznać więcej naszych możliwości, skorzystaj z darmowego doradztwa.
Doskonale wiemy, że nasi klienci liczą także na profesjonalne doradztwo, więc świadczymy tę usługę, wykorzystując tu wiedzę i doświadczenie naszych pracowników. Posiadamy umiejętności, ale także znajomość teorii oraz technologii. Nieustannie uczymy się nowych rzeczy, choć mamy także swoje sposoby na radzenie sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami, jakie mogą pojawić się w czasie wymiany instalacji. Jeśli interesuje cię pomoc specjalistów pracujących na terenie Lubina, skontaktuj się z nami. Będziemy mogli zając się pracami nawet bez angażowania administratora budynku. Wszystko za sprawą stosowanych przez nas rozwiązań. Poznaj nas i zadbaj o swoje instalacje.