ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Usługi hydrauliczne Wrocław

Hydraulika to bardzo obszerna dziedzina usług ,jeśli potrzebujesz hydraulika wszechstronnego, to tylko my firma Gwintex Andrzej Kasprzak Wrocław oferujemy szeroki wachlarz usług hydraulicznych m.in. takich jak:

  • demontaż, kompleksową wymianę grzejników z żeliwnych na stalowe, aluminiowe lub łazienkowe (drabinkowe) nawet w sezonie grzewczym bez spuszczania wody w układu grzewczego, posiadamy sprzęt do unikalnej i innowacyjnej metody zamrażania rur wodnych, umożliwia zmrożenie punktowo rury dzięki czemu możemy zamontować nowe zawory bez angażowania administratora budynku czy firmy obsługującej instalacje grzewcze, wodne.
  • przerabianie instalacji wodnych, gałązek, pionów grzewczych wykonanych ze stali, miedzi lub plastiku. Wszelkie przeróbki możliwe są również w pod ciśnieniem np. w sezonie grzewczym, jak wspomnieliśmy wcześniej, za pomocą metody zamrażania rur. Nawet w miejscach trudno dostępnych np. w szachtach-kominach czy innych pomieszczeniach technicznych.
  • wymianę, montaż zaworów grzejnikowych z manualnych na termostatyczne lub wymianę uszkodzonych. Wszelkie wymiany mogą się odbyć na czynnej instalacji, pomocna wtedy jest niezastąpiona metoda zamrażania rur wodnych, która zapewnia 100% pewności zamrożenia gorącej wody.
  • demontaż i montaż, wymianę, naprawę wszelkiego rodzaju baterii, kranów czy wszelkiego rodzaju urządzeń funkcjonujących na instalacji wodnej, grzewczej.
  • tworzenie nowych instalacji wodnych lub zastępowanie starych nowymi ze stali, PEX, miedzi, PP.

I wiele wiele innych. Wszystkie pytania proszę kierować online: kontakt@wymianagrzejnikow.wroclaw.pl lub pod numerem telefonu: 665-531-347.

Dojazd do klienta

Nie znasz fachowca w swojej okolicy? Spokojnie! Dojadę do Ciebie na terenie województwa Dolnośląkiego i Opolskiego.

Demontaż grzejników

Jeśli widzisz, że grzejniki w Twoim mieszkaniu nie funkcjonują prawidłowo, być może konieczny będzie demontaż grzejników i założenie nowych. Wymiana grzejnika to jedna z naszych propozycji. Bez względu na to, czy będzie to sezon grzewczy czy nie, możemy zająć się szybkim demontażem grzejników. Gwarantujemy profesjonalną wymianę grzejnika.

Montaż grzejników

Zajmujemy się profesjonalną wymianą grzejników na terenie Wrocławia. Montaż grzejników najczęściej podyktowany jest względami estetycznymi lub spowodowany awarią. Wymiana grzejników odbywa się przy zastosowaniu metody zamrażania rur. Dzięki temu zapewniamy sprawne zamontowanie grzejników.

Montaż zaworów

Oferowana przez nas wymiana zaworów termostatycznych to usługa realizowana dla klientów z Wrocławia i okolic. Montaż zaworów termostatycznych pozwala na regulację temperatury w pomieszczeniach. Wymiana zaworu grzejnikowego może również spowodować obniżenie kosztów ogrzewania. Zależy Ci na tym, aby wymiana zaworów grzejnikowych była wykonana profesjonalnie? Zgłoś się do nas!

Zamrażanie rur
Zamrażanie rur we Wrocławiu przez doświadczonego hydraulika

Demontaż starych i montaż nowych zaworów lub grzejników może odbywać się bez spuszczania wody. Zamrażanie rur C.O. polega na zamknięciu przepływu wody za pomocą wytworzonego – dzięki bardzo niskiej temperaturze – czopa lodowego we wnętrzu rury. Z zamrażania rur C.O. można skorzystać także w przypadku rozgrzanych rur.

Gwintowanie rur

W zakresie naszych usług świadczonych w mieście Wrocław oraz jego okolicach znajduje się m.in. gwintowanie rur stalowych o różnych średnicach w instalacjach wodnych i centralnego ogrzewania. Posiadamy profesjonalny sprzęt dedykowany gwintowaniu rur. To metoda bardzo efektywna i oszczędna ze względu na dużą prędkość skrawania oraz trwałość.

 
Szczelność instalacji gazowej

Wykonujemy główne próby szczelności instalacji gazowej z wystawieniem dokumentów (protokołu) potwierdzających szczelność instalacji – niezbędne w gazowni celem zawarcia umowy o dostawę gazu lub do nadzoru budowlanego, niezbędnych do odbioru budynku. Wykonujemy je detektorem gazu w celu wykrycia ewentualnych nieszczelności.Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia, eksploatacji jak i dozoru instalacji gazowych. Zajmujemy się również tworzeniem instalacji gazowych.