ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Hydraulik Wrocław – Stare Miasto

Firma Gwintex funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Wykonując w tym czasie najróżniejsze prace hydrauliczne, zyskiwaliśmy nowe doświadczenia i doskonaliliśmy umiejętności. Obecnie możemy się pochwalić doskonałą opinią pośród mieszkańców Wrocławia, działając na Starym Mieście, w Śródmieściu, Krzykach i innych dzielnicach. Zawsze dbamy o to, aby każde powierzone nam zlecenie wykonywać w pełni profesjonalnie i z dbałością o detale. Mając fachową wiedzę i lata praktyki, kompleksowo doradzimy w kwestii doboru najlepszych rozwiązań. Ponadto, jako doświadczeni hydraulicy rozumiemy, że awarie to sytuacje wyjątkowe, dlatego bezzwłocznie ruszamy na pomoc.

Oferujemy fachowe usługi właścicielom domów, mieszkań, firm i zarządcom spółdzielni czy wspólnot mieszkaniowych, realizując prace na wysoki poziomie. Wykonujemy wszelkie instalacje wodno-kanalizacyjne i centralne ogrzewanie, wykorzystując wiedzę i specjalistyczny sprzęt. Montujemy je z takich materiałów jak miedź, stal i propylen, stosując różne sposoby połączeń. Jako pogotowie hydrauliczne jesteśmy gotowi do podjęcia działań natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia.

Usługi hydrauliczne

Nasze prace oferujemy klientom z Wrocławia, a także z wielu innych miast województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się wszelkimi usługami związanymi z montażem, konserwacją, wymianą i naprawą instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Nie tylko doradzimy wybór materiałów i sporządzimy kosztorys, ale również fachowo wykonamy każdą usługę, jaka zostanie nam zlecona. Zachowujemy przy tym wszystkie zasady bezpieczeństwa. Na życzenie klienta zainstalujemy rury i podłączymy układ do sieci, ale możemy także zamontować armaturę i pozostałe elementy wyposażenia łazienki. Wszystkie prace hydrauliczne kończymy sprawdzeniem szczelności i zabezpieczeniem połączeń, dzięki czemu niwelujemy ryzyko wystąpienia awarii. Wykazujemy się elastycznością i pomysłowością w działaniach, oferując przy tym atrakcyjne ceny.

Wśród robót, jakich podejmie się hydraulik Gwintex Andrzej Kasprzak, jest także:

  • wykonanie zewnętrznych podłączeń do kanalizacji,
  • zakładanie i konserwacja systemów CO,
  • montaż kotłów grzewczych,
  • wymiana grzejników i zaworów,
  • naprawa usterek.

Kiedy zdarzają się awarie sieci takie jak cieknący kran, nieszczelny zawór, pęknięta rura czy zator w odpływie i zostajemy wezwani, staramy się usuwać je szybko, ale zawsze profesjonalnie. Rozumiemy również, jak dużym problemem jest usterka centralnego ogrzewania. Dlatego wezwani do tego typu problemów, usuwamy je, stosując nowoczesne metody, takie jak mrożenie elementów instalacji. Sposób ten polega na utworzeniu zatoru lodowego poprzez zamrażanie, w celu odcięcia dopływu wody do grzejnika.

Każdy hydraulik zatrudniony w naszej firmie to doświadczony fachowiec, który podejmie wszelkie prace niezbędne do usunięcia usterki. Dzięki temu gwarantujemy, że powierzone nam zadania zostaną ukończone szybko i z dbałością o najwyższe standardy.

KONTAKT
Hydraulik z Wrocławia w niebieskim kombinezonie hydraulicznym

Zamrażanie rur

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Szukasz pomocy?

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Usuwanie awarii grzejników metodą zamrażania

Zimą najczęstsze usterki hydrauliczne dotyczą układu ogrzewania. Cieknące kaloryfery lub zawory to poważna awaria, która powinna zostać jak najszybciej usunięta. Klienci z województwa dolnośląskiego mogą mieć pewność, że wybierając nasze usługi, pozbędą się problemu szybko i niedrogo.

Dzięki temu ogrzewanie, do którego zostaliśmy wezwani, niemal natychmiast będzie działać tak, jak powinno.

Jako jedna z niewielu firm hydraulicznych dysponujemy nowoczesnym urządzeniem do zamrażania rur i grzejników. Pozwala ono na zatrzymanie wody na wystarczająco długi czas, aby dokonać naprawy czy wymiany uszkodzonego elementu bez konieczności opróżniania układu. Mrożenie poszczególnych elementów centralnego ogrzewania nie wpływa na jego późniejsze funkcjonowanie i jest całkowicie bezpieczne. Oprócz dobrego sprzętu mamy także specjalny środek zamrażający. To sprawdzona i skuteczna metoda, która przyspiesza naprawę, a więc nasze usługi są mniej uciążliwe dla osób przebywających w budynku.