ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Hydraulik Wrocław – Śródmieście

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży hydraulicznej i działamy na terenie województwa dolnośląskiego. Realizujemy różne usługi dla osób prywatnych, firm i samorządów. Klientów traktujemy indywidualnie, uwzględniając ich oczekiwania i potrzeby. Wykorzystujemy nowoczesne materiały i metody, dostosowując je do potrzeb zleceniodawców. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam na świadczenie nawet bardzo skomplikowanych usług. Każdy zatrudniony w Gwintex Andrzej Kasprzak hydraulik to osoba z doświadczeniem i bogatą wiedzą specjalistyczną, potwierdzoną certyfikatem. Jesteśmy w stanie szybko dokonać niezbędnych napraw, jak i zamontować nowe instalacje. Doradzimy najlepsze rozwiązania, w zakresie doboru materiałów czy sposobu montażu.

Wykonaliśmy dziesiątki robót na terenie Wrocławia: w Śródmieściu, dzielnicy Fabrycznej czy Psim Polu i mamy spore grono zadowolonych klientów. Usługi świadczone przez naszą firmę obejmują między innymi:

  • zakładanie, wymianę i remonty instalacji wodno- kanalizacyjnej,
  • biały montaż,
  • zakładanie i wymianę centralnego ogrzewania,
  • wymianę cieknących grzejników bez spuszczania wody z pionu z zastosowaniem metody zamrażania,
  • usuwanie awarii.

Instalacje wodne – biały montaż

Wielu właścicieli nowych lub remontowanych budynków ma problemy ze znalezieniem dobrych hydraulików. Zapewniamy, że wybierając nasze usługi, zyskujecie Państwo pewność profesjonalnie założonej sieci wodno-kanalizacyjnej, jak i wykonania białego montażu. Jako specjaliści nie boimy się realizacji nawet najśmielszych projektów. Zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, mających do dyspozycji nowoczesny sprzęt hydrauliczny. Pracujemy na materiałach z miedzi, stali i plastiku, stosując różne techniki łączenia. Każda instalacja jest dokładnie sprawdzona pod kątem szczelności i zabezpieczona przed ewentualną awarią.

Poza wszelkimi podłączeniami możemy zaproponować klientom montaż urządzeń grzewczych, grzejników, rozdzielaczy grzejnikowych i wiele innych. Zadbamy o to, aby praca została wykonana czysto, solidnie i estetycznie.

KONTAKT
Hydraulik z Wrocławia w niebieskim kombinezonie hydraulicznym

Zamrażanie rur

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Wymiana grzejników

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Zakładanie i wymiana instalacji centralnego ogrzewania – montaż źródeł ciepła

Jeżeli właściciel nie może się zdecydować, jakie centralne ogrzewanie zainstalować, zwykle oczekuje wsparcia w tej kwestii. Mając fachową wiedzę, doradzimy, proponując najlepsze rozwiązania. Właściwie dobrany system grzewczy nie tylko spełni swoje zadanie, ale także będzie oszczędny i funkcjonalny, a poprawnie wykonany cechuje się odpornością na awarie. Pracownicy naszej firmy to specjaliści zakładający instalacje tradycyjne z grzejnikami i podłogowe. Świadczymy wysokiej jakości usługi hydrauliczne w konkurencyjnych cenach.

Elastycznie dopasowujemy ofertę do oczekiwań i potrzeb zleceniodawcy. Ponadto po każdym wykonanym zleceniu, hydraulik z firmy Gwintex Andrzej Kasprzak pozostawi po sobie porządek.

Działamy głównie we Wrocławiu (w tym na Śródmieściu), jednak współpracujemy także z klientami z innych miast województwa dolnośląskiego.

Nowoczesne metody usuwania awarii CO – zamrażanie grzejników

Stosunkowo nową, ale bardzo cenioną przez zleceniodawców metodą, jest naprawa grzejników i innych elementów centralnego ogrzewania z wykorzystaniem nowoczesnej techniki, jaką jest zamrażanie. Pozwala ona na wymianę cieknącego zaworu, kaloryfera czy na założenie wodomierza bez konieczności spuszczania wody z układu. Jest to bardzo dobry sposób zwłaszcza zimą, gdyż usunięcie usterki trwa dość krótko. Mrożenie konkretnego odcinka instalacji wykonuje się za pomocą specjalistycznego sprzętu i czynnika mrożącego. Dzięki temu, że dysponujemy zaawansowanym sprzętem hydraulicznym do zamrażania, jesteśmy w stanie zrealizować powierzone zadanie szybko i sprawnie.

Jeżeli zatem potrzebny Państwu profesjonalny hydraulik, zachęcamy do skorzystania z prezentowanych usług. Gwarantujemy, że szybko usuniemy wszystkie awarie. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełną rzetelnością, dbając o terminowe ukończenie robót.