ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Hydraulik Wrocław – Fabryczna

Przedsiębiorstwo Gwintex Andrzej Kasprzak przez wiele lat zdobywało swoje doświadczenie, wykonując różne prace hydrauliczne. Świadczymy rozmaite usługi, współpracując z osobami prywatnymi, firmami i samorządami na terenie całego Wrocławia. Wśród prac wchodzących w zakres naszych kompetencji są między innymi:

  • zakładanie i wymiana instalacji wodnych
  • wymiana kaloryferów (również z użyciem metody mrożenia)
  • usuwanie usterek instalacji wodnej
  • montaż i wymiana centralnego ogrzewania

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie. Jesteśmy jedną z niewielu firm w województwie dolnośląskim, która stosuje zamrażanie grzejników pozwalające na usunięcie awarii w sezonie grzewczym bez konieczności spuszczania wody z instalacji. Zatem jeśli będzie Państwu potrzebny dobry hydraulik, służymy swoją pomocą. W przypadku pojawienia się problemów staramy się być na miejscu tak szybko, jak to tylko możliwe. Wykonujemy powierzone nam prace solidnie i skutecznie.

Usługi hydrauliczne

Budując lub remontując dom, klienci poszukują solidnych firm świadczących usługi hydrauliczne. My podejmiemy się każdej pracy i nie tylko przygotujemy kosztorys oraz zajmiemy się montażem lub naprawami, ale i doradzimy wybór materiałów. Wykonaliśmy już wiele zleceń we Wrocławiu, także w dzielnicy Fabryczna, dopasowując instalacje do oczekiwań klienta i zastanych na miejscu warunków. Zrobienie dobrze działającego ogrzewania czy układu wodno- kanalizacyjnego wymaga znajomości materiałów i technik, a te nasi fachowcy opanowali bardzo dobrze. O ile zator w rurze można usunąć samodzielnie, tak poważniejsze awarie czy montaż nowych elementów wymagają interwencji specjalistów. Cechami charakterystycznymi naszej firmy są sumienność i dokładność.

Centralne ogrzewanie zainstalujemy fachowo, wykorzystując do tego celu profesjonalny sprzęt i rozległą wiedzę. Zachowujemy wysokie standardy jakości, aby zakładane instalacje były trwałe i funkcjonalne. Po zakończonych robotach otrzymujemy od klientów wiele pozytywnych komentarzy.

Podejmujemy się nie tylko realizacji dużych projektów, lecz usuwamy także awarie, zatem kiedy zaczyna cieknąć kran albo grzejnik lub pęknie rura, certyfikowany hydraulik z firmy Gwintex Andrzej Kasprzak szybko sobie z tym poradzi. Na terenie Wrocławia działa nasze pogotowie hydrauliczne, które sprawnie reaguje na każde zgłoszenie. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku poważniejszej usterki pomoc fachowca potrzebna jest od razu. Takie problemy, jak uszkodzony zawór czy pęknięta rura naprawiamy praktycznie od ręki.

KONTAKT
Hydraulik z Wrocławia w niebieskim kombinezonie hydraulicznym

Zamrażanie rur

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Wymiana grzejników

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Zamrażanie grzejników oraz montaż i naprawa instalacji CO – Wrocław Fabryczna

Jako jedna z niewielu firm z województwa dolnośląskiego podejmujemy się naprawy instalacji CO, nie spuszczając z niej wody. W tym celu stosujemy zamrażanie grzejników lub rur, metodę skuteczną i szybką, bezpieczną dla elementów miedzianych, stalowych i plastikowych bez względu na ich grubość. Prace wykonujemy przy pomocy specjalnych urządzeń i środka mrożącego do zaczopowania rur lodem o temperaturze nawet -30°C. Jako że awarie ogrzewania zdarzają się na ogół zimą, dzięki zastosowaniu tej techniki nie ma konieczności spuszczania wody z instalacji. Mrożenie jest bezpieczne i nie powoduje uszkodzeń. Stosując tę metodę, można szybko wymienić kaloryfer, zawór czy wodomierz, choć potrzebne jest profesjonalne podejście. Nasz hydraulik bez problemu poradzi sobie z tym zadaniem.

Planując założyć nową lub wymienić dotychczasową instalację, należy odpowiednio dobrać materiały i metody montażu. Warto wówczas skorzystać z naszych fachowych porad, ponieważ na bieżąco śledzimy nowości rynkowe. Wykonujemy miedziane, propylenowe i stalowe systemy grzewcze, stosując nowoczesne technologie i profesjonalny sprzęt. Wszyscy pracownicy zakładu mają odpowiednie kwalifikacje, więc założone przez nich centralne ogrzewanie czy sieć wodno- kanalizacyjna będą działały bez zarzutu. Świadczone przez Gwintex Andrzej Kasprzak z Wrocławia usługi hydrauliczne charakteryzują niskie ceny. Gwarantujemy, że powierzone nam zlecenie wykonamy terminowo i rzetelnie.