ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Hydraulik w Głogowie

Usługi hydrauliczne w Głogowie

Solidne usługi hydrauliczne to dziś bardzo trudna rzecz do zrealizowania. Wielu specjalistów wyjeżdża z kraju, zostawiając miasta bez koniecznej pomocy. Kiedy coś się dzieje w naszych domach i mieszkaniach, możemy co prawda próbować samodzielnie podejmować się tych prac, ale prawdziwy spokój zyskamy tylko wtedy, gdy oddamy nasze dobro w ręce specjalistów. Zajmujemy się szerokim zakresem usług, wśród których znajduje się wymiana grzejników oraz zamrażanie grzejników, ale także montaż zaworów, gwintowanie rur oraz sprawdzanie szczelności instalacji gazowej. Terenem naszej działalności jest wiele miejsc, w tym Głogów. Dzięki doskonałej znajomości okolicy możemy szybko i sprawnie dojechać w wyznaczone miejsce i zająć się swoją pracą.

Zamrażanie rur

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Dla osób zainteresowanych zamrażaniem rur proponujemy tę usługę z zachowaniem wszelkich standardów i stosowaniem nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie. Demontujemy stare i montujemy nowe zawory oraz całe grzejniki w taki sposób, by nie musieć spuszczać wody. To szybsze i sprawniejsze rozwiązanie. Warto wiedzieć, że możemy zamrozić także gorące rury C.O. Przyspiesza to wszelkie prace np. w mieszkaniach, gdzie nie trzeba angażować do działań administratorów budynków.

Wymiana grzejników

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz
Jeśli interesuje cię wymiana grzejnika w Głogowie, usługi naszej firmy będzie dla Ciebie dobrą opcją. Zajmujemy się tym kompleksowo, od demontażu po montaż grzejnika i zaworów. Najczęściej mowa w tym przypadku o wymianie ze względu na estetykę, ale podejmiemy się prac także wtedy, gdy nagle wystąpiła awaria i prace muszą być wykonane błyskawicznie. Stosujemy podczas wymiany grzejników metodę zamrażania rur. Grzejniki są więc zamontowane sprawnie, a Ty możesz cieszyć się ich doskonałą jakością przez długi czas, bez obaw o komplikacje.

Jeśli szukasz dla siebie pomocy, zaufaj specjalistom. Możemy się tak nazwać, ponieważ posiadamy szerokie doświadczenie, wiedzę teoretyczną oraz doskonałe przygotowanie techniczne. W naszej pracy stosujemy tylko sprawdzone metody, które testowaliśmy już w niejednych warunkach na wielu instalacjach. Niezależnie więc od tego, czy chodzi o wymianę i prace planowane już od dawna, czy o nagły wypadek – poradzimy sobie.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Poznasz dzięki temu wszystkie nasze możliwości i dowiesz się, jak będzie wyglądała szczegółowo cena za usługę. Podejmujemy się prac takich jak:

  • zamrażanie gorących rur C.O.,
  • gwintowanie rur wodnych i C.O.,
  • wymiana zaworów,
  • przerabianie instalacji,
  • demontaż i montaż grzejników.

Możesz liczyć także na doradztwo i transport.