ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Hydraulik Wrocław – Psie Pole

Dobry fachowiec z branży hydraulicznej gwarantuje zarówno szybką likwidację awarii, jak i sprawne wykonanie całej instalacji wodnej lub ogrzewania.

Jesteśmy jedną z niewielu firm działających na obszarze województwa dolnośląskiego, której pracownicy mają rozległą, specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Działamy na terenie Wrocławia, świadcząc profesjonalne usługi m.in. w takich dzielnicach, jak Krzyki, Śródmieście czy Psie Pole.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i stosujemy nowoczesne technologie, realizując szeroki zakres prac. Podejmujemy się zarówno drobnych robót, jak i realizacji całych projektów, współpracując z klientami prywatnymi i biznesowymi. Aby sprostać stawianym nam wymaganiom, wkładamy w to, co robimy wiele energii i serca. Zatrudnieni w zakładzie hydraulicy legitymują się odpowiednimi certyfikatami i są gotowi do wykonania nawet najtrudniejszych robót. Proponujemy takie usługi jak:

  • zakładanie i wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych,
  • naprawa zaworów i kranów,
  • biały montaż,
  • zakładanie i wymiana systemów centralnego ogrzewania,
  • wymiana grzejników i zaworów termostatycznych,
  • naprawa uszkodzonych elementów instalacji grzewczej poprzez zamrażanie (specjalny środek mrożący wodę).

Jesteśmy gotowi do niesienia pomocy przy każdym problemie, niezależnie od jego charakteru. Rozumiemy, że w wielu przypadkach ważna jest natychmiastowa reakcja, dlatego szybko i skutecznie usuniemy wszystkie awarie.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Decydując się na współpracę z nami, zlecający może liczyć na to, że hydraulik dobrze wykona powierzone mu zadanie. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych wyzwań. Świadczone usługi hydrauliczne są na wysokim poziomie, o czym przekonało się już wielu mieszkańców Psiego Pola i innych dzielnic Wrocławia. Nie ma znaczenia, z jakiego materiału klient chce mieć wykonaną instalację, gdyż jako fachowcy podejmiemy się realizacji każdej roboty.

Montujemy również najróżniejsze grzejniki łazienkowe. Po zakończeniu prac dokładnie sprawdzamy wszystkie połączenia hydrauliczne, aby mieć pewność, że układ jest szczelny i działa poprawnie. Pracujemy solidnie i sprawnie, pozostawiając po sobie porządek.

Działamy nie tylko na terenie samego Wrocławia, ale także okolicznych miejscowości w województwie dolnośląskim.

Montaż i wymiana instalacji centralnego ogrzewania – Wrocław Psie Pole

Poza domowymi czy firmowymi sieciami wodno-kanalizacyjnymi zakładamy też centralne ogrzewanie z elementów miedzianych, stalowych i plastikowych, stosując różne typy połączeń. Każdy hydraulik z firmy Gwintex Andrzej Kasprzak trzyma się wysoki standardów, realizując usługi z dbałością o jakość przyłączy i zabezpieczając wszystkie elementy instalacji. Służymy również radą i pomocą przy wyborze rodzaju instalacji centralnego ogrzewania i związanych z nią materiałów.

KONTAKT
Hydraulik z Wrocławia w niebieskim kombinezonie hydraulicznym

Zamrażanie rur

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Wymiana grzejników

Szukasz pomocy?

Napisz do nasz

Awarie grzejników – naprawy przez zamrażanie

Usterki sieci wodno-kanalizacyjnej najczęściej pojawiają się niespodziewanie. Ponieważ prowadzimy pogotowie hydrauliczne, gwarantujemy ekspresową reakcję na zgłoszoną awarię. Zimą najczęściej są to problemy związanego z centralnym ogrzewaniem. Naprawimy każdą instalację grzewczą, stosując jedną z najnowszych metod, jaką jest zamrażanie grzejników. Dzięki mrożeniu nie ma konieczności spuszczania z układu wody. Wykorzystujemy w tym celu specjalny, wielokrotnie już sprawdzony środek, który tworzy w rurach lodowy czop.

Do realizacji tych usług jest niezbędne specjalistyczne urządzenie pozwalające na mrożenie zaworów lub rur. Nasi specjaliści, dysponując tego typu sprzętem, mogą szybko i sprawnie dokonać niezbędnych napraw hydraulicznych. Metoda ta wykorzystywana jest również przy zakładaniu głowic termostatycznych i wodomierzy.

Jesteśmy gotowi zająć się każdą awarią, niezależnie od tego, czy będzie to cieknące centralne ogrzewanie, stary zawór czy pęknięta rura.