ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Hydraulik Wrocław

Oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na bardzo dobry standard obsługi klientów i doskonałą jakość wykonywanych prac. Bez względu na to, czy planujesz remont łazienki, czy masz problem z nagłą awarią instalacji, nasze pogotowie hydrauliczne jest w stanie Ci pomóc.

O nas

Firma hydrauliczna działa we Wrocławiu i najbliższych okolicach. Hydraulik może dotrzeć do Ciebie w ciągu kilku godzin od wezwania, jeśli będzie taka potrzeba. Od początku swojej działalności pogotowie stawia sobie za priorytet szybką reakcję na wezwania klientów i najwyższą jakość świadczonych usług. Hydraulicy, których zatrudniamy to wykwalifikowani specjaliści z szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży. Są w stanie poradzić sobie z każdą awarią i realizacją nawet najbardziej nietypowych instalacji.

Hydraulik Wrocław – Zakres oferowanych usług

Oferta pogotowia obejmuje wiele usług hydraulicznych, między innymi:

  • wykonywanie bieżących napraw,
  • usuwanie awarii,
  • montaż hydrauliki (instalacje hydrauliczne różnego rodzaju, m.in. sanitarne, gazowe, grzewcze i wodne),
  • serwis urządzeń.

Dobry hydraulik nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija umiejętności poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach i kursach. Dzięki temu zakres usług, które oferuje nasze pogotowie hydrauliczne, cały czas się poszerza.

Wszyscy klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Jeśli usługi, którą chciałbyś zlecić, nie ma na powyższej liście, skontaktuj się z nami, a sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Profesjonalne usługi hydrauliczne we Wrocławiu – dlaczego my?

Wszystkie oferowane usługi wykonujemy z należytą starannością przy wykorzystaniu materiałów renomowanych producentów. Na realizowane prace dajemy dodatkową gwarancję. Mamy wykupioną polisę OC, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie na wypadek różnego rodzaju niespodziewanych okoliczności.

Nasze pogotowie tworzą wyłącznie hydraulicy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich ma uprawnienia zgodne z zakresem świadczonych usług. Zawód, który wykonują to nie tylko ich praca, ale i przedmiot zainteresowań, co da się zauważyć w pasji, z jaką podchodzą do realizacji wszystkich zleceń.

Jesteśmy punktualni i terminowi. Umawiając spotkanie, możesz mieć pewność, że hydraulik pojawi się na miejscu bez spóźnienia. Cenimy sobie czas klientów. Wszystkie prace realizowane są z ustalonym wcześniej harmonogramem. W razie pojawienia się niespodziewanych okoliczności, które mogą wpłynąć na termin zakończenia wykonywanych prac, hydraulicy informują o tym z odpowiednim wyprzedzeniem i wyjaśniają przyczyny opóźnień.

Jednocześnie oferujemy konkurencyjne ceny i możliwość zamówienia materiałów z dodatkowymi rabatami. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania klientów i zapewnić satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Obszar działalności

Przedsiębiorstwo Gwintex działa na obszarze województwa dolnośląskiego. Siedziba pogotowia hydraulicznego znajduje się na terenie Wrocławia i to przede wszystkim tu pracują nasi hydraulicy. Zawężony obszar działania pozwala na to, by pogotowie błyskawicznie reagowało na wezwania, co zwłaszcza w przypadku nagłych awarii jest szczególnie ważne. Jednocześnie, jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Jeśli chcesz, żeby hydraulik dojechał do bardziej oddalonej miejscowości, zadzwoń, a postaramy się znaleźć jakieś rozwiązanie.

Hydraulik Wrocław – Ceny usług

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, na podstawie zakresu zleconych prac, sugerowanego terminu realizacji oraz rodzaju i ilości potrzebnych materiałów. Zanim przystąpimy do działania, przygotowujemy wstępny kosztorys do akceptacji klienta. Staramy się, by proponowane ceny były konkurencyjne, a wypracowane w ciągu lat kontakty z przedstawicielami hurtowni hydraulicznych umożliwiają uzyskiwanie dodatkowych rabatów i zniżek, które przekładają się na ostateczny niższy koszt usługi. W razie potrzeby pogotowie może pracować również na produktach dostarczonych przez klienta, jeśli takie rozwiązanie bardziej go satysfakcjonuje.
Hydraulik Wrocław