ul. Pomorska 18/3

50-218 Wrocław

Centralne ogrzewanie Wrocław

Jednym z najważniejszych systemów wykorzystywanych w domu jest niewątpliwie instalacja centralnego ogrzewania. Każdorazowo powinna ona zostać zamontowana z należytą starannością, ponieważ układ niezbędnych rur i zaworów to elementy, których późniejsza wymiana może przysporzyć problemów. Aby ich uniknąć, najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonego fachowca, posiadającego niezbędną wiedzę, profesjonalne narzędzia oraz sprzęty, a także wykonującego takie prace od lat.

 

Firma Gwintex zakłada dla Państwa centralne ogrzewanie we Wrocławiu oraz okolicach, współpracując tylko z wysokiej klasy specjalistami. Zdajemy sobie sprawę, że system c.o. najczęściej jest montowany raz i na lata, dlatego nie można sobie pozwolić na błędy na tym etapie prac.

Instalacje centralnego ogrzewania – rodzaje

Wybór odpowiednich rur do instalacji centralnego ogrzewania podyktowany jest ich przeznaczeniem oraz miejscem, w którym będą przebiegać. Nasi specjaliści montują systemy zawierające wszystkie typy, przy czym każdorazowo analizują dany dom lub mieszkanie, doradzając klientowi najkorzystniejsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym i funkcjonalnym. 
Rodzaje stosowanych rur:
    • miedziane – przy rurach i kształtkach miedzianych, warto zwrócić uwagę na stopień odwęglenia. Należyte odwęglenie jest gwarancją, że system będzie działał sprawnie przez długi czas.
    • stalowe – technologii tej najczęściej używa się w przypadku już istniejących instalacji;
    • PEX (polietylen sieciowany) – ogrzewanie centralne z wykorzystaniem takiego systemu jest jednym z najczęściej montowanych. W tym przypadku rury łączone są wielowarstwowo z użyciem zaprasowanych kształtek. Do wykonania łączeń używamy szczęk oraz prasy. Istotne jest właściwe ułożenie rur, dzięki czemu zapewniona zostaje odpowiednia kompensacja.
Działając w branży od wielu lat, gwarantujemy rzetelne wykonanie wszystkich prac przez wykwalifikowanych instalatorów. Dzięki temu, swoim klientom z okolic Wrocławia możemy zaoferować bezawaryjnie działające ogrzewanie centralne, na atrakcyjnych cenowo warunkach.

 

Centralne ogrzewanie